Це наше, рідне! Національний Сорочинський ярмарок — 2016 чекає на вас!

16 сeрпня виступить Oля Пoлякoвa, 19 сeрпня відбудeться кoнцeрт aнсaмблю нaрoднoї пісні «Слaвянe» з Oдeси з прoгрaмoю «Вeчoрниі», 20 сeрпня –кoнeрт Oлeгa Винникa, і т.д. Нa ярмaркoвиx сцeнax зa шість днів ярмaркувaння вдeнь виступлять сaмoдіяльні миті, a ввeчeрі – зірки укрaїнськoї eстрaди.
Прo тe, щo дo зaxoду мaйжe всe гoтoвe, зa виключeнням нeзнaчниx дeтaлeй, журнaлісти пeрeкoнaлися під чaс прoгулянки пo тeритoрії плoщeю 16 гeктaрів. Oб лaштoвaні місця для вітчизняниx підприємств усіx галузей промисловості, майстрів народних промислів та закладів громадського харчування.
В рамках прес-туру до Полтавської області, який відбувся 23-24 липня на запрошення Полтавської ОДА, журналісти київських видань побували в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, оглянули територію, де пройде дійство, і зустрілися з керівником проекту «Сорочинський ярмарок» Світланою Свищевою.
Г. В церемонії бере участь Національна заслужена капела бандуристів ім. Майбороди. Офіційне урочисте відкриття 16 серпня об 11.00 за участю гоголівських героїв, «самого» письменника, які пересуватимуться по полю на справжніх, єдиних в Україні волах.
Приїздіть в Сорочинці, щоб придбати вишиванки, сувеніри, насолодитись стравами української кухні. Це наше, рідне! Окрім театралізованих дійств, музики, танців, це унікальні вироби народних майстрів: кераміка, вишивка, вироби з металу та дерева. Головне, за чим їдуть відвідувачі на ярмарок, — це атмосфера, яка пронизана українською сторією, традицією, культурою. Сорочинський ярмарок має чим почастувати гостей і чим їх порадувати.
Подробней

— Також цьогоріч буде виставлена експозиція таких іноземних країн, як В’єтнам, Індія, Латвія, Білорусь, Грузія, Азербайджан, Шрі-Ланка, — повідомила Світлана Свищева. Це галантерея, прикраси, товари легкої промисловості,сувенірна продукція. Азербайджан представить кращі найменування коньяків з Товузьського району, а також гранатові і айвові вина і натуральні соки. –Лише з Індії на фестивалі представлять свої вироби 12 підприємств та меблева фабрика. А взагалі на ярмарку можна придбати все, що душа забажає, на свій смак і гаманець.
Площа прес-центру близько 150 кв.м, кількість посадочних місць – 100. Естетично, завдяки національному колориту, і функціонально за технічним забезпеченням. В тому, що так воно є, автор цього матеріалу впевнилася особисто. Раніше він розміщувався в наметі, а зараз це найкрасивіше, найзручніше і найпрохолодніше приміщення в капітальній споруді, обладнаній в національному стилі, в центрі етнографічної зони. Була на ярмарку 9 років тому і може порівняти, що було і як стало. Проект втілюється 18 років поспіль і має чудовий сучасний розвиток. Особливе захоплення одержала від помешкання прес-центру. Він проводитиметься під гаслом – «Розквітає ярмарок – квітне Україна!». Стало значно краще. Звісно ж, присутній безкоштовний доступ до інтернету за технологією WI-FI і різні «навороти». Журналісти мають прекрасні умови для роботи, і ця обставина свідчить про те, що організатори з великою повагою ставляться до засобів масової інформації: і тих, що є інформаційними спонсорами, і тих, що акредитовані на ярмарку. — Цьогорічний ярмарок проходитиме у Рік Державності України – 25-річчя Незалежності нашої Держави та 20-річчя Конституції України, — розповіла Світлана.
 

Крім звичайних мастер-класів, планується проведення етнографічних свят та обрядових дійств, таких, як Свято Сала, Вергуна, Гарбуза, Спаса Медового, Вареника та Галушки, Борщу, ну,і звісно, покажуть Українське Весілля. Як завше, гостинно зустрічатимуть на своїх територіях історичні садиби гоголівських часів. Щоб численні гості не губилися, на полі встановили нові покажчики, яі, окрім основної функції, стануть цікавими місцями для фотографування.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.