Україна очима іноземця

— «Щирість і гoстинність. В іншиx крaїнax люди дужe люб’язні, aлe у вaшиx співвітчизників бaжaння прийти нa дoпoмoгу, підкaзaти, супрoвoдити йде від душі. Зразу зрозуміло, що людина гарно до тебе ставиться» .

— «Повага до приватної власності. Про це свідчить величезна кількість дорогих машин. Porsche, Range Rover, нові моделі Mercedes. Одне гарне авто за іншим! Але ж водночас дивує, що в країні начебто криза і йде війна».

— «Українці єдині як нація. Мають гордість і патріотизм – дуже багато прапорів і прапорців на вулицях, будівлях і в таксі».

 

Таку характеристику одержали мої співвітчизники з вуст містера Сміта.Не визначного кіношного героя, а Сміта Колдера з Шотландії, який за походженням американо-ірландець, а мешкає в невеличкому шотландському містечку Данблейн. Колдер оженився на Наді — дочці моїх друзів з Дніпра, які там живуть і працюють, і молода дружина привезла Колдера в Україну. Вперше. Три дні були присвячені суто Києву.

— «В моїй пам’яті Київ залишиться напрочуд зеленим, древнім і одночасно молодим містом. Дуже багато гарних дівчат, взагалі молоді. Столиця України комфортна для споглядання, це я кажу як турист, що побував в багатьох країнах світу. 3G, Uber, вказівники в метро, меню в кафе англійською – це полегшує перебування і пересування».

Два дні Колдер був на виїзді. Перший день — на Фестивалі середньовічної реконструкції, що проходив на території "Парку Київська Русь" в с.Копачів Обухівського району, наступний – в місті-катастрофі Прип’ять і Чорнобильській зоні відчудження.

битва на булавах; бій на білій зброї; змагання лицарських дворів і лучний турнір. Незвичайне місце – майданчик Чернобильскої АЕС і грандіозна унікальна споруда над об’єктом «Укриття» — Арка. — «Україні є чим пишатися. Вона туристично приваблива – такий висновок зробив Колдер від»їжджаючи до Шотландії. А ще у вас дуже гарна українська кухня, особливо традиційні домашні страви».

Ось такий маленький огляд пропонують сьогодні «Новин турбізнесу» з приводу Міжнародного дня туризму. Впевнена, шо наша туристична галузь розправить крила, її основніі здобутки ще попереду. Для цього нам всім, від кого залежать суттєві зміни, треба багато і наполегливо працювати. Саме тоді, коли туризм у своєму розвитку набуде динамізму, він стане взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави.

Зі святом, колеги, зі святом, мандрівники! З Всесвітнім днем туризму!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.