УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ

Aсoціaція «Укрaїнськo-Китaйськoгo Співрoбітництвa» тa Укрaїнськa чaстинa Спільнoї Укрaїнськo-Китaйськoї Ділoвoї рaди, зa підтримки Міністeрствa eкoнoмічнoгo рoзвитку і тoргівлі Укрaїни, oргaнізувaли прoeкт «Нaціoнaльний стeнд Укрaїни» нa спeціaлізoвaній вистaвці виїзнoгo туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET».
У вистaвці 2017 рoку зaплaнoвaнo прoвeдeння трaдиційнoї прeзeнтaції «Дeнь Укрaїни» зa підтримки Пoсoльствa Укрaїни в КНР, oргaнізaція брифінгів, прeзeнтaції тa зустрічі В&В з прeдстaвникaми китaйськиx туристичниx фірм і відпoвідaльними прaцівникaми прoфільниx міністeрств КНР.
Щoдo візoвиx питaнь, тo сaмe вoни, oкрім підвeдeння підсумків учaсті у вистaвці, стaли гoлoвнoю тeмoю зустрічі учaсників нaціoнaльнoгo стeнду з Нaдзвичaйним тa Пoвнoвaжним Пoслoм Укрaїни в КНР Oлeгoм Дьoміним, якa відбулaся 16 квітня в oстaнній дeнь COTTM 2016. Зoкрeмa, в xoді зустрічі пeрший сeкрeтaр Кoнсульськoгo відділу Пoсoльствa Лілія Сaмoйлoвa пoінфoрмувaлa присутніx прo мoжливoсті укрaїнськoї aмбaсaди в Пeкіні в плaні прискoрeння видaчі тeрмінoвиx віз, щo мoжe в oкрeмиx випaдкax пoлeгшити ситуaцію, aж пoки питaння спрoщeння і здeшeвлeння видaчі віз китaйським грoмaдянaм нe вирішиться нa нoрмaтивнo-прaвoвoму рівні.
В рaмкax COTTM 2016 зусиллями Aсoціaції Укрaїнськo-Китaйськoгo Співрoбітництвa (AУКС) і Укрaїнськoї чaстини Укрaїнськo-Китaйськoї Ділoвoї Рaди (УКДР), зa підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України було організовано «Національний стенд України», який дав змогу вперше на заходах такого рівня презентувати в Китаї туристичний потенціал нашої країни.
Загалом організатори національного стенду та представники туристичного бізнесу України констатували, що пекінська виставка COTTM 2016 була корисною і продуктивною. Також вони висловили сподівання, що при підтримці державних органів та профільних асоціацій, подібні заходи будуть проводитися й надалі. А це, при умові наполегливих зусиль операторів і держави, активної популяризації, реальних кроків щодо економічних реформ, візової лібералізації та поліпшення сервісу, дасть змогу Україні кардинально збільшити кількість туристів з Китаю, а значить отримати значні економічні вигоди від найпотужнішого в світі ринку виїзного туризму. Адже Україна має величезний туристичний потенціал, вигідне географічне розташування, унікальні природні та рекреаційні ресурси, чимало історичних пам’яток, комфорту цінову політику.
Участь в COTTM-2017 сприятиме збільшенню кількості туристів з Китаю до нашої країни та надає змогу налагодити ефективні ділові контакти на китайському туристичному ринку.
Як сподіваються організатори і учасники національного стенду, їм вдалося привернути увагу китайських туроператорів та ЗМІ до України як до нового потенційного напрямку масового виїзного туризму. Тим самим зроблено перший крок у виході України зі своїм туристичним продуктом на китайський ринок, за яким має слідувати активніша інформаційна та популяризаторська діяльність, просування України як цікавого і доступного європейського, туристичного бренду більш дієва державна підтримка галузі туризму, а також лібералізація візового режиму для громадян КНР.

На даний момент Асоціацією зарезервовано 42 квадратних метри для учасників з України, а, за необхідністю, площа стенду може бути збільшена (на схемі Україна поряд із CAFE).  В 2017 році АУКС планує залучити ще більшу кількість учасників.
Для довідки: Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» є об’єднанням юридичних осіб, які встановлюють, підтримують, сприяють, заохочують або прагнуть до встановлення та розвитку відносин співробітництва між структурами, установами, організаціями, закладами та іншими юридичними особами України та Китайської Народної Республіки. Одне з завдань Асоціації передбачає розвиток та вдосконалення напрямків, форм та засобів масштабного взаємовигідного співробітництва України та КНР в туристичній галузі за рахунок подальшого налагодження дієвої співпраці профільних українських та китайських структур усіх форм власності та видів діяльності, які не заборонені законодавствами обох держав. Предметом діяльності Асоціації є допомога, координація дій та захист інтересів її членів у здійсненні ними господарської та суспільної діяльності, яка є наслідком співпраці між діловими партнерами-юридичними особами України та КНР. Асоціація створена у 2008 році та не здійснює самостійної підприємницької діяльності, не засновує та не виступає співзасновником господарюючих суб’єктів. Асоціація є вільною для вступу нових учасників.
Ця подія демонструє такі продукти, як авантюрний світ подорожей і туризму, туристичні послуги, операційні послуг, допомогу в плануванні турів, туристичні набори і предмети першої необхідності та інші послуги, які пов’язані з поїздками і туризмом. СOTTM є основним виставковим заходом в КНР в галузі виїзного туризму.
СOTTM 2016
Контактна особа щодо участі у виставці – менеджер департаменту ЗЕД Сергій Гмиря
Тел.: (044) 285-70-52; sp5@aucc.org.ua
СOTTM має професійну аудиторію та не передбачає участі кінцевих споживачів. «В2В» захід щороку привертає увагу представників національних і регіональних туристичних компаній, туроператорів і турагентів, представників авіакомпаній і компанії з прокату автомобілів, організаторів круїзів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання, представників ЗМІ.
Загалом у заході взяли участь близько 400 компаній та організацій, причетних до галузі виїзного туризму: міжнародних і національних туроператорів, представників готельного, транспортного, рекреаційного і страхового бізнесу, державних департаментів і агентств.
Яремче); «ДОБРО» (тури в Україну); «ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ» (мережа готелів в Україні). Дніпро); «СОЛО ІСТ» (тури в Чорнобиль); «Романтік СПА Готель» (м. В українській туристичній експозиції СOTTM 2017, серед широко переліку туристичних компаній, які вже працюють (або планують) із китайськими туристами в Україні, приймуть участь наступні: «Червона Рута» (круїзи по р. Крім того, планується, що на СOTTM 2017 Україну будуть також представляти фахівці профільних департаментів міськрад Києва, Львова, Одеси та Харкова.
Виставку було поділено на тематичні розділи: подорожі (сезонний відпочинок, бізнес тури, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіаційні, залізничні і автобусні перевезення, морський і річковий круїзний транспорт, прокат авто); рекреація (санаторії, пансіонати, курорти); страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму. Окремо було організовано також зону люксового туризму – Luxury Tourism Segment.
Учасниками української туристичної експозиції стали компанії «Київський супутник», «Pan Ukraine», «TEZ TOUR», Міжнародні Авіалінії України. представників сфери виїзного туризму КНР, крім знайомства зі стендами та павільйонами країн і туроператорів, запропоновано широку освітню та комунікаційну програму, що включала у себе низку спеціалізованих семінарів, конференцій, презентацій. У перший же день COTTM 2016 на українському стенді відбулася презентація «День України» для китайський відвідувачів виставки та представникам місцевих ЗМІ. В ході виставки, яку за планами організаторів мали відвідати не менше 4,5 тис. Крім цього, туристичні можливості українських міст Києва та Львова, як майбутніх подорожей для китайських туристів, представили фахівці управлінь туризму КМДА і Львівської міськради.

12-14 квітня 2016 року в Пекіні відбувся один з найбільших та найвідоміших форумів туристичної індустрії Китаю – 12-а Міжнародна спеціалізована виставка виїзного туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET». В рамках цьогорічної виставки, що пройшла на майданчиках Національного сільськогосподарського виставкового центру, було розгорнуто понад 350 стендів і павільйонів, на яких представлено понад 40 країн та туристичних дестинацій світу (Франція, Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Туреччина, Ізраїль, ОАЕ, Єгипет, США, Японія, Австралія, країни Африки та Південної Америки).
Крім учасників національного стенду, що знайомили гостей з туристичними можливостями українських компаній і міст, у презентації взяли участь віце-голова АУКС і Української частини УКДР, постійний представник цих організацій в Пекіні Ігор Литвин, радник-посланник з торгово-економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, голова президії виконкому АУКС Віталій Олійник.
В новому 2017 році Асоціація Українсько-Китайского Співробітництва (надалі АУКС) як і в попередніх роках, прийме активну участь у виставковій діяльності. АУКС знову є ініціатором участі та організатором Українського стенду у Міжнародній виставці зарубіжного туризму «СOTTM 2017», яка пройде 29-31 березня 2017 року, в місті Пекін (Китай).
Загалом, захід щороку створює величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги туризму і гострих відчуттів для великої кількість глядачів. Як учасники,так і експоненти мають чудову нагоду гарно та з користю провести час і дізнатися про новинки в індустрії подорожей і туризму. Слід зазначити, що з представниками Приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (надалі МАУ) проведені успішні переговори, і вони візьмуть участь у виставці зі своїм масштабним стендом, який демонструється компанією на різноманітних міжнародних виставках.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.