Завтра відкриття туристичної виставки UITM!

Тaкoж 6 жoвтня Укрaїнськa Aсoціaція aктивнoгo тa eкoлoгічнoгo туризму oргaнізoвує круглий стіл, присвячeний рoзвитку туристичниx тeритoрій Укрaїни.

Відвідувaчів вистaвки чeкaє ширoкий вибір прoпoзицій від турoпeрaтoрів з пoнaд 20 крaїн світу: Бoлгaрії, Дoмінікaнськoї Рeспубліки, Грузії, Єгипту, Ізрaїлю, Індії, Індoнeзії, Ітaлії, Китaю, Мeксики, Палестини, Перу, Словаччини, Таїланду, Танзанії, Туреччини, Угорщини, України, США, Франції.
Також 5 жовтня Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Kyiv Convention and Visitors Bureau, Lviv Convention Bureau, Туристична Асоціація Одеси до обговорення пропонують MCCI and Fest industry forum, присвячений перспективам розвитку ділового та подієвого туризму в Україні.
Отримайте бейдж відвідувача за посиланням http://www.ukraine-itm.com.ua/ukr/registration#personal
Окрім різнопланової експозиції, UITM презентує насичену та цікаву ділову програму.
У Києві з 5 по 7 жовтня 2016 року в МВЦ (Броварський пр., 15) на Лівобережній відбудеться UITM′2016 — 23-й Міжнародний туристичний салон «Україна».
Cвою участь у виставці UITM-2016 підтвердили регіональні та міські туристичні представництва Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Херсонської, Одеської, Київської, Рівненської областей, а також міст Києва, Львова, Одеси, Харкова, Луцька.
6 жовтня – вперше на UITM відбудеться унікальний захід для представників авіаційної та туристичної галузей "Аеро-Конгрес-2016.
В останній день виставки — 7 жовтня — Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України проведе конференцію, присвячену зимовому туристичному сезону в Україні.
Що ж чекає на Вас в рамках виставки UITM-2016?
Серед анонсованих подій у день відкриття Міжнародної виставки 5 жовтня об 11.00 буде проведена прес-конференція з представниками державних структур туристичної сфери. Виставку відвідають представники національних туристичних відомств, урядових кіл, керівники дипломатичного корпусу, громадських організацій, туроператори та турагенції багатьох країн світу.
Серед учасників виставки — лідери національного туристичного ринку, туроператори Coral Travel, Anex Tour, Natalie Tours, TUI Україна, Siesta, Феєрія та інші провідні гравці ринку.
Серйозним досягненням організаторів виставки є залучення в цьому році національних стендів Китаю та Індонезії, а також нових компаній з Танзанії.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.