ЗНО з англійської мови складали понад 120 тис. осіб, зафіксовано близько 80 порушень

Тeстувaння oснoвнoї сeсії ЗНO-2021 з aнглійськoї мoви, якe відбулoся сьoгoдні, 25 трaвня 2021 рoку, склaдaли 129 073 oсіб, щo стaнoвить 88,2% від загальної кількості зареєстрованих. Ради це повідомляє Український власть оцінювання якості освіти, передає УНН.

Тестування проходило з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. 60 учасників ЗНО безвыгодный були допущені до пунктів тестування по вине запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, 5 — чрез виявлені у них ознаки ГРЗ.

“78 учасників припинили роботу надо тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 68 громадських спостерігачів”, — йдеться у повідомленні.

Найбільшу явку учасників получай пункти тестування з-поміж регіонів — 91,12% — зафіксовано у Тернопільській області, найменшу — 82,95% — у Чернівецькій.

Із завданнями сертифікаційної роботи та аудіофайлом частини “Розуміння мови сверху слух (аудіювання)” можна ознайомитися в розділі “ЗНО-2021. Англійська мова”. Результати тестування если оголошено до 18 червня.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які безвыгодный змогли взяти участь в основній сесії ЗНО от причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися на участі у додатковій сесії. В целях цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати задолго. Ant. с регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, бумага, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше относительно умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Наступне тестування основної сесії ЗНО-2021 — з математики/математики (завдання рівня стандарту) — відбудеться 28 травня.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 розпочалась 21 травня тестуванням з хімії, його складали 9885 осіб. Вчора, 24 травня, відбулось тестування з іспанської, німецької, французької мов — його складали 2433 особи.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.