ЗНО-2021: тестування з хімії складали майже 10 тисяч осіб

Сьoгoдні, 21 трaвня, у пeршoму тeстувaнні oснoвнoї сeсії ЗНO-2021 — з xімії — взяли учaсть 9885 oсіб, щo становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих. Для це повідомляє Український база оцінювання якості освіти, передає УНН з посиланням для Міносвіти.

Найбільший відсоток учасників від загальної кількості зареєстрованих — 87,5% — зафіксовано в Рівненській області, найменший — 58,7% — у Кіровоградській. Дані в области регіонам можна побачити стержень тут.

6 учасників ЗНО маловыгодный були допущені до пунктів тестування при помощи запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу. Дотримання процедури тестування контролювали 57 громадських спостерігачів.

Результати тестування з хімії если оголошено до 6 червня. Із завданнями сертифікаційної роботи з хімії можна ознайомитись у розділі “ЗНО-2021. Хімія”.

“Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які отнюдь не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з хімії минуя причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися чтобы участі у додатковій сесії. Чтобы цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати раньше регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, столбцы, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше оборона умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі сайту УЦОЯО”, — зазначили у МОН.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.